

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 2336
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26314
Ext.Price$0.26314
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26314 | $0.26314 |
| 10 | $0.23451 | $2.34510 |
| 50 | $0.20899 | $10.44950 |
| 100 | $0.18515 | $18.51500 |
| 500 | $0.16403 | $82.01500 |
| 1000 | $0.14531 | $145.31000 |
| 3000 | $0.13517 | $405.51000 |
| 5000 | $0.12573 | $628.65000 |
